Ubytování Šumava - objednávka pobytu v penzionu Fiala

Objednávkový formulář penzionu Fiala v Kubově Huti na Šumavě

Rezervace pokojů

Vážení návštěvníci, zde si můžete předběžně rezervovat termín pro pobyt v našem penzionu Fiala na Šumavě. Tento objednávkový formulář slouží pouze k předběžné rezervaci ubytování. Šumava, zejména pak Kubova Huť, je místem, které stojí za to navštívit. Vyzkoušejte pobyt v našem penzionu a užijte si čas strávený v krásné přírodě - rezervujte si pobyt. Po vyplnění našeho objednávkového formuláře budete kontaktováni a bude upřesněn a schválen závazný termín.

Neopomeňte zkontrolovat, zda objednávka odešla - v případě úspěšného odeslání se zobrazí text:

"Vaše objednávka byla úspěšně odeslána, budeme Vás v nejbližší době kontaktovat."

Neváhejte, v okolí našeho penzionu na Šumavě si užije celá rodina. V zimě se můžete vydat na sjezdovky, do běžecké stopy či se věnovat snowboardingu přímo nad penzionem. V létě Kubova Huť umožňuje jít na pěší túru, na kolo, zkusit horské koloběžky či jízdu na koni, případně splout horní tok Vltavy. V našem penzionu na Šumavě se opravdu nudit nebudete.

Chcete-li vědět jak to u nás vypadá, navštivte naší fotogalerii. Zde si můžete prohlédnout fotky našeho penzionu a nejbližšího okolí. Uvidíte zde, jak vypadá námi nabízené ubytování. Šumava je místem, kde si odpočinete i užijete spoustu zábavy. 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Last minute

 
Penzion Fiala
9,7/10
Kontaktní údaje

+420 602 170 337

Penzion Fiala
Kubova Huť 20
385 01 Vimperk
ŠŠumava

info@penzionfiala.cz

48.9798050N, 13.7682050E